آخرین اخبار

خانه » اخبار استخدام » استخدام سازمان بهزیستی اصفهان سال ۹۴

استخدام سازمان بهزیستی اصفهان سال ۹۴

استخدام سازمان بهزیستی اصفهان سال ۹۴

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان از جذب ۲۱۰ نیروی جدید در ادارات بهزیستی این استان در سال جدید خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از استان اصفهان، سعید صادقی ظهر امروز در جمع پرسنل اداره بهزیستی کاشان اظهار داشت: ارتقای خدمات بهزیستی در سال جدید و افزایش خدمات دولت الکترونیک از اهداف سازمان بهزیستی است.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری و نامگذاری امسال به سال همدلی، همزبانی دولت و ملت افزود: همدلی و همفکری میان کارکنان زمینه هم‌افزایی و افزایش خدمات بهزیستی را به دنبال دارد و توجه به معیشت کارکنان با نگاه عدالت و مساوات در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرکل سازمان استان اصفهان خاطرنشان کرد : ۲۱۰ نیرو به جمع نیروهای انسانی ادارات استان اصفهان در سال جاری اضافه می‌شود که آزمون تخصصی، مصاحبه و گزینش آنها انجام شده است.

وی نقش رسانه ها و خیران را در بهبود کمی و کیفی خدمات بهزیستی غیرقابل انکار دانسته و بیان کرد: استفاده از ظرفیت استان و خیران برای توسعه خدمات بهزیستی مورد توجه و نگاه ویژه مدیران است.

صادقی اجرای طرح بصیر در زمینه کاهش میزان طلاق را در سال جاری ضروری خواند و تصریح کرد: طی سال گذشته در استان اصفهان ۹ هزار مورد طلاق به ثبت رسیده که به معنای جدایی ۱۵ هزار نفر از یکدیگر و پیامدها و عواقب آن برای فرزندان و خانواده‌های زوجین است.

به گفته وی؛ بهزیستی در تولید فقر، اعتیاد، معلولیت و طلاق هیچ نقشی ندارد ولی تنها سازمانی است که می‌تواند نقش پیشگیری، درمان و بازگرداندن افراد را به جامعه داشته باشد.

 

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

ساخت سایت : عصر آسیا مجری طراحی سایت در اصفهان