آخرین اخبار

خانه » استخدام بانک ها » استخدام بانک آینده در سال ۹۴

استخدام بانک آینده در سال ۹۴

استخدام بانک آینده در سال ۹۴ – سراسری

بانك آینده، در نظر دارد؛ به منظور غنا بخشیدن به منابع انسانی بانک در سطوح شغلی تخصصی، در چارچوب اصول ارزش آفرینی و نقش آفرینی در بازار و هم چنین تقویت امور جاری و فعالیت های گسترده ی بانکی، با ملحوظ داشتن شرایط احراز زیر برای همکاری در مرکز تحقیقات و مطالعات بازار، دعوت به همكاري  نمايد:

 

شرایط احراز:

فارغ التحصیل رشته های مدیریت (گرایش های مرتبط)، اقتصاد، MBA، بانکداری، اقتصاد و مالی در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر از دانشگاههای معتبر داخلی یا خارجی.
دارابودن حداقل سه سال سابقه کار مرتبط با تخصص های فوق الذکر(دارندگان تجربه کار در محیط های عملیاتی مبتنی بر اصل ارزش آفرینی برای مشتریان، به ویژه شبکه بانکی کشور، در اولویت خواهند بود).
تسلط کافی بر زبان انگلیسی به ویژه بهره برداری از متون های مرتبط با تخصص های فوق الذکر.
توانایی تحلیل مسائل، گزارش نویسی و مکاتبات اداری.
تسلط کاربردی حرفه ای بر رایانه و نرم افزارهای مرتبط با تدوین و ارائه طرح، تحلیل آماری و کنترل پروژه (دارندگان مدرک ICDL، در اولویت خواهند بود).
آشنایی با اصول و فنون مذاکره.
دارابودن انگیزه، روحیه تحول گرا، رویکرد نوآوری، مهارت های ارتباطی و رفتاری و توان انجام کار تیمی.

مدارک مورد نیاز:

تصویر صفحه اول شناسنامه و کارت ملی.
تصویر آخرین مدرک تحصیلی.
عکس به روز رنگی ۴*۳٫
تصویر آخرین حکم انتصاب.
تصویر خلاصه سوابق شغلی از اداره کارگزینی سازمان متبوع.
ارائه خلاصه­ای از سوابق شغلی و توانایی ویژه خود.

 

تخصص های مورد نیاز :

طراحی و توسعه/ تجاری سازی خدمات و محصولات نوین بانکی
تحقیقات و مطالعات بازاریابی/ اقتصادی
تعالی سازمانی/ بهبود فرآیندها و سیستم ها
مدیریت و ارتقای بهره وری سازمانی
مدیریت/ برنامه ریزی استراتژیک

 

نحوه ثبت نام :

نظر به این که، ثبت نام فقط از طريق تارگاه (سايت) بانك آینده و به صورت اينترنتي انجام خواهد شد؛ لذا، از تمام متقاضيان واجد شرايط درخواست می گردد؛ مشخصات خود و ساير اطلاعات لازم را در فرم دعوت به همكاري ثبت نمایند. ضمناًً تقاضا می شود؛ از ارسال هرگونه مداركي به ادارات مرکزی بانك خودداری فرمایند.

 

 

یادآوری:

لطفاً شماره پرونده الكترونيكي را نزد خود نگهداري نمائيد.
دارابودن شرایط احراز برای متقاضیان ضروری بوده و زمان مصاحبه بر اساس اولويت هاي تحصیلی، آموزشی و تجربی، حرفه ای و مهارتی از طريق مرکز ارتباط بانک به شماره تلفن ۲۷۶۶۳۲۰۰-۰۲۱، به استحضار متقاضيان خواهد رسيد و نيازي به پي گيري حضوري و تلفني نمی باشد.
چنان چه بانك در هر يك از مراحل استخدام متوجه عدم صحت اطلاعات ثبت شده توسط داوطلب يا عدم تطبيق هريك از شرايط اعلامي خود با موارد مندرج در تارگاه (سايت) بانک گردد؛ ادامه فرآيند استخدامي ميسر نبوده و موضوع همكاري كان لم يكن تلقي مي­گردد.
درج شماره تلفن (در فرم تقاضاي همكاري) براي تماس با داوطلبان، ضروري بوده و در صورت عدم موفقیت بانك در برقراري ارتباط، مسئوليتي متوجه بانك نخواهد بود.
پس از بررسي، در صورت حائز شرايط بودن اولیه، از آن دسته از متقاضیان، به منظور حضور در مصاحبه عمومی و تخصصی، دعوت به عمل خواهد آمد. پس از مصاحبه تخصصی، افراد، رتبه بندی شده و انتخاب نهایی صورت خواهد پذیرفت. لذا، خواهشمند است؛ از پی گیری حضوری و تلفنی، خودداری فرمایند.
بانك در قبول يا رد درخواست متقاضي مجاز می باشد.
متقاضیان محترم، مطمئناً خواهند پذیرفت که ثبت نام در تارگاه (سایت) بانک، هیچ گونه تعهدی برای بانک آینده در جهت به کارگیری افراد، ایجاد نخواهد کرد.
مقتضی است؛ در صورت وجود هر گونه سؤال و یا ابهام، با مرکز مرکز تحقیقات و مطالعات بازار بانک  شماره تلفن ۸۹۳۴۷۲۰۰-۰۲۱، تماس حاصل نمایید.

 

 

 

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

ساخت سایت : عصر آسیا مجری طراحی سایت در اصفهان